Dlaczego AstraZeneca?


W AstraZeneca, gdy widzimy szansę na zmianę, wykorzystujemy ją i urzeczywistniamy, ponieważ każda okazja, niezależnie od tego, jak mała jest, może być początkiem czegoś dużego. Dostarczanie leków zmieniających życie wymaga zaangażowania, odkrywania możliwości i rozpoznawania ich potencjału. Wyróżnia nas kreatywne podejście do nowych wyzwań. Przekonaj się, jak wygląda praca w organizacji, którą kształtują pracownicy.
Zainteresowany? Dołącz do nas i weź udział w fascynującej podróży.


Program stażowy w AstraZeneca

Program Stażowy w AstraZeneca skierowany jest do absolwentów i studentów ostatnich lat uczelni wyższych, którzy chcą wykorzystać w praktyce wiedzę zdobytą podczas studiów. To szansa na podniesienie swoich kwalifikacji zawodowych w jednej z najbardziej innowacyjnych globalnych firm biotechnologicznych. Dołączając do AstraZeneca będziesz miał możliwość pracowania z ludźmi, którzy mają wpływ na życie i zdrowie milionów pacjentów na całym świecie, rozwijając przełomowe terapie, które przesuwają granice nauki.  

 

Oto zespoły biorące udział w programie:

 • Finance Service Desk
 • Global Finance Services P2P: Coupa Programme
 • Global Finance Services
 • Global Finance Services Operations and Inventory
 • Global Procurement Services
 • TAX TEAM/ Global Finance Services
 • HR People Services
 • Centralized Monitoring
 • R&D Learning Technology Management /PQL/ DevOps
 • DevOps - Portfolio, Transformation & Insights
 • Study Management Late BioPharm
 • Regulatory Project Management (oncology)
 • Medical and Regulatory
 • Late Phase Data Management
 • TRISARC
 • Data Science & Artificial Intelligence
 • R&D IT
 • Biometrics, Late-Stage Development, Respiratory & Immunology, BioPharmaceutics R&D
 • Commercial

Zostań częścią AstraZeneca i pomóż nam zmieniać rzeczywistość na lepsze!

Rekrutacja do Warsaw Site Internship Program 2021 rusza już w kwietniu. W tym roku kandydaci będą mogli aplikować na oferty pracy dostosowane do potrzeb poszczególnych działów.

Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z opisem stanowiska oraz wymaganiom stawianym kandydatom. Aplikacje można składać poprzez stronę careers.astrazeneca.com

Wszystkie nadesłane zgłoszenia zostaną przez nas zweryfikowane i ocenione na podstawie obiektywnych kryteriów. Następnie wybrani kandydaci otrzymają zaproszenie do bliższego przedstawienia się i zaprezentowania za pomocą HireVue – narzędzia umożliwiającego przesyłanie odpowiedzi na pytania rekrutacyjne w formie nagrań video. Ostatnim etapem procesu będzie zdalne spotkanie z zespołem rekrutującym składającym się z przedstawicieli danego działu. Na początku czerwca zostanie ogłoszona lista osób, dla których tegoroczny proces rekrutacyjny do programu stażowego zakończył się sukcesem.

Staże rozpoczną się w lipcu i potrwają od 3 do 6 miesięcy, w zależności od działu. Szkolenia wstępne (onboarding) oraz wszystkie staże ze względów bezpieczeństwa zostały w całości zaprojektowane w systemie pracy zdanej.  

Do udziału w tegorocznym programie stażowym zaprosimy łącznie ponad 50 osób!

 

Krótka charakterystyka poszczególnych działów:

Finance Service Desk

Finance Service Desk jest częścią zespołu Global Operations Reporting i odpowiada za zapewnienie poprawności danych dostępnych w systemach finansowych oraz przygotowywanie raportów na potrzeby przeglądów informacji zarządczych i zgodności.

Centralized Monitoring

AZ Centralized Monitoring (CM) is a component of the Risk Based Quality Management (RbQM) strategy, that allows early identification and mitigation of potential risks and issues in clinical trials.
During set-up of the study, RbQM Lead facilitates cross-functional discussions to identify critical areas of the study design that may impact safety of study participants and reliability of the efficacy results and to agree mitigation plan for identified risks. During the study conduct, the CM team supports study management team in monitoring of these critical areas by developing centralized monitoring dashboards, reports, listings and automated action requests that are programmed in R and visualized in Spotfire. Solutions delivered by CM show aggregated study data and facilitate identification of trends, outliers, and potential issues or risks at the study, country and site levels.

Data Science & Artificial Intelligence

W dziale Data Science & Artificial Intelligence skupiamy się głównie na danych pochodzących z naszych badań, ich weryfikacji, analizie i nie tylko, za pomocą uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji. Dostarczamy również rozwiązania do automatyzacji procesów innym działom, wykorzystując nasze umiejętności i narzędzia do wizualizacji danych.

R&D Learning Technology Management /PQL/ DevOps

Jesteśmy nowo utworzonym zespołem zajmującym się jakością procesów i uczeniem się (PQL). Naszą misją jest współpraca z funkcjami w ramach DevOps w celu zapewnienia specjalistycznej wiedzy i nadzoru nad planami uczenia się i szkoleniami GxP, a także dostarczenia wskazówek dotyczących wykorzystania istniejących technologii uczenia się w przedsiębiorstwie. Jesteśmy małym, dynamicznie rozwijającym się zespołem profesionalistów, posiadających rozległą wiedzę w zakresie przestrzeni szkoleniowej GxP.

DevOps - Portfolio, Transformation & Insights

DevOps - Portfolio, Transformation & Insights jest częścią działu badawczo-rozwojowego AstraZeneca w departamencie Development Operations (DevOps). Nadzorujemy strategię DevOps, prowadzimy i nadzorujemy kluczowe projekty oraz definiujemy wskaźniki, które pomagają zrozumieć wydajność i korzyści, które wypracowujemy w wyniku podejmowanych projektów.

Study Management Late BioPharm

Dział Study Management Late BioPharmjest jest odpowiedzialny za koordynację i dostarczanie globalnych badań klinicznych późnej fazy. Nasze zespoły są odpowiedzialne za kierowanie wielofunkcyjnymi zespołami badawczymi i zapewnianie im kierunków badań na poziomie globalnym. Dostarczamy  informacje, wymogi i dokumentację, umożliwiające planowanie i realizację badań klinicznych w głównych obszarach terapeutycznych: onkologii, kardiologii i diabetologii (CVRM), pulmonologii (Respi) i chorobach zakaźnych.

Regulatory Project Management (oncology)

Dział Regulatory Project Associate (RPA) wspiera planowanie, przygotowywanie i dostarczanie dokumentów regulacyjnych związanych ze składaniem wniosku o badanie kliniczne (CTA) władzom zdrowotnym i/lub firmom marketingowym. CTA RPA znajduje się w Regulatory Project Management jako część Oncology Regulatory Science & Strategy (ORSS). Zespół ds. Zarządzania projektem regulacyjnym jest odpowiedzialny za kompleksowe dostarczanie wniosków regulacyjnych zgodnie z priorytetami biznesowymi, zapewniając wiedzę regulacyjną, wydajne zarządzanie projektami i silne przywództwo w obszarze ORSS.

Late Phase Data Management

Zespół Late Phase Data Management jest częścią grupy Biometrics Data Operations w Dziale Rozwoju Operacji. Dane kliniczne są sercem badań klinicznych, dlatego w zarządzaniu danymi zajmujemy się wszystkimi aspektami ich przetwarzania, pracując z szeregiem aplikacji komputerowych i systemami wspierającymi gromadzenie, weryfikowanie oraz zarządzanie danymi uczestników lub badań.

Global Procurement Services

Misją Global Procurement Services jest dostarczanie szerszej wartości, nie tylko poprzez aktywne zarządzanie globalnymi wydatkami skoncentrowanych na zasobach i odkrywaniu innowacyjnych leków, ale także wspieranie globalnych zakupów i biznesu w dostarczaniu wyjątkowej wartości.

R&D IT

Zespół IT R&D optymalizuje codzienne życie naukowców dzięki technologii, która pomaga im śledzić naukę. Jesteśmy również zaangażowani w przekształcanie obszaru R&D, umożliwiając naukę cyfrową i naukę o danych w celu zwiększenia sukcesu badań i rozwoju oraz skrócenia czasu ich trwania. Nasze doświadczenie obejmuje automatyzację, dane gotowe do analizy, skalowaną inżynierię, wysokiej jakości aplikacje cyfrowe, integrowanie bez zakłóceń i innowacje technologiczne.

TRISARC

TRIal Safety Review Center (TRISARC) to centralnie zorganizowany zespół, który dokonuje przeglądu pierwszej linii danych dotyczących bezpieczeństwa z badań klinicznych z następujących obszarów terapeutycznych: Immunoonkologia i Onkologia (IO/ONCO), chorób układu krążenia, nerek i metabolizmu (CVRM) i układu oddechowego (RESPI).

Biometrics, Late-Stage Development, Respiratory & Immunology, BioPharmaceutics R&D

Celem zespołu Biometrics jest optymalizacja rozwoju produktu i wsparcie komercjalizacji poprzez projektowanie badań klinicznych, planowanie i przeprowadzanie analizy statystycznej zebranych danych oraz interpretację wyników. Statystycy, korzystając z wszelkich możliwych źródeł dowodów, wspierają podejmowanie decyzji dotyczących badań i kluczowych decyzji biznesowych.

Global Finance Services

Global Reporting Team jest częścią struktury GFS i jest odpowiedzialny za przegląd Operations SET Area (część produkcyjna przedsiębiorstwa). Główne działania obejmują przygotowywanie i konsolidację miesięcznych raportów dotyczących wyników biznesowych, a także wsparcie w procesie budżetowania i planowania w ramach działań operacyjnych. Obowiązki GRT obejmują wsparcie techniczne, a także komunikację z biznesem i koordynację procesów operacyjnych.

Commercial

Dział Public & Governmental Affairs znajduje się w strukturach komercyjnych spółki AstraZeneca. Naszym zadaniem jest dbanie o pozytywne relacje z stroną publiczną, analiza sytuacji prawnej i politycznej oraz monitoring legislacyjny w obszarach związanych z systemem opieki zdrowotnej w Polsce. W ramach naszego zespołu podejmujemy działania z zakresu PR, których celem jest budowanie wiarygodności i dobrego wizerunku naszej organizacji.


Program ambasadorski dla studentów

Klknij tutaj aby przeczytać więcej o programie stażowym z 2020. Biuro AstraZeneca w Warszawie