Praca w AstraZeneca


Każdego dnia przesuwamy granice nauki, by dostarczać leki zmieniające życie - dołącz do naszego zespołu!

AstraZeneca jest jedną z największych firm biofarmaceutycznych na świecie, która dostarcza nowoczesne leki na najpoważniejsze choroby stanowiące wyzwanie dla współczesnej medycyny.

Kładziemy duży nacisk na budowanie kultury jednoczącej naszych wszystkich pracowników w dążeniu do wspólnego celu – pomagania chorym na całym świecie.

Stawiamy na kandydatów, którzy wykazują pasję, zaangażowanie, mają potencjał do rozwoju i w codziennej pracy kierują się wysoką etyką działania. 

Ze swojej strony zapewniamy komfortowe warunki i dobrą atmosferę pracy, możliwości rozwoju kompetencji, dostęp do nowoczesnych technologii i liczne benefity dodatkowe.

JEŻELI:

- pasjonuje Cię nauka i ciągłe rozwijanie wiedzy...

- rozumiesz jak ważne jest dobro pacjentów...

- wyznaczasz wysokie standardy postępowania dla siebie i innych  oraz potrafisz podejmować odpowiedzialne decyzje w dążeniu do osiągnięcia sukcesu ...

- istotna jest dla Ciebie uczciwość i traktujesz innych z szacunkiem ...

- nieustannie dążysz do doskonałości...

Skontaktuj się z nami i prześlij swoje CV na adres: HR.Poland@astrazeneca.com

lub sprawdź poniżej aktualne oferty pracy:

 Program stażowy w AstraZeneca

Program Stażowy w AstraZeneca skierowany do studentów i absolwentów to szansa na rozwój umiejętności, poszerzenie wiedzy i pierwsze doświadczenia zawodowe w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie. To także możliwość poznania specyfiki pracy w wielofunkcyjnych zespołach.

Uczestnikom Programu dajemy możliwość aktywnego uczestniczenia w projektach pod okiem doświadczonych i dzielących się wiedzą opiekunów, w przyjaznej atmosferze pracy. Ponadto oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie stażowe.

Program Stażowy w AZ to świetny start dla Twojej przyszłej kariery zawodowej.

Rozpocznij ją znami już dziś i wyślij swoje CV na adres: staze.rekrutacje@astrazeneca.com

lub sprawdź poniżej aktualne oferty staży.
Biuro AstraZeneca w Warszawie