Dlaczego AstraZeneca?


W AstraZeneca, gdy widzimy szansę na zmianę, wykorzystujemy ją i urzeczywistniamy, ponieważ każda okazja, niezależnie od tego, jak mała jest, może być początkiem czegoś dużego. Dostarczanie leków zmieniających życie wymaga zaangażowania, odkrywania możliwości i rozpoznawania ich potencjału. Wyróżnia nas kreatywne podejście do nowych wyzwań. Przekonaj się, jak wygląda praca w organizacji, którą kształtują pracownicy. Zainteresowany? Dołącz do nas i weź udział w fascynującej podróży.

Więc, co dalej?

Czy już wyobrażasz sobie, że dołączasz do naszego zespołu? Dobrze, ponieważ nie możemy się doczekać, aby usłyszeć to od Ciebie!

 


Dla wszystkich studentów i absolwentów zainteresowanych podjęciem kariery w AstraZeneca Pharma Poland przygotowaliśmy cykl spotkań „Odkryj nieodkryte – ścieżki kariery w AstraZeneca Pharma Poland”.

Jest to wyjątkowa okazja, aby poznać naszą organizację bliżej i dowiedzieć się, jak wygląda praca w firmie, której celem jest przesuwanie granic nauki, aby dostarczać leki zmieniające życie pacjentów na całym świecie.

Jeżeli myślisz o pracy w branży biofarmaceutycznej, zarejestruj się już dziś i dołącz do spotkania - kliknij tutaj.


Program stażowy w AstraZeneca


Program Stażowy w AstraZeneca skierowany jest do studentów ostatnich lat i absolwentów uczelni wyższych, którzy chcą wykorzystać w praktyce wiedzę zdobytą podczas studiów. To szansa na rozwój w jednej z najbardziej innowacyjnych globalnych firm biotechnologicznych. Dołączając do AstraZeneca będziesz miał możliwości pracowania z ludźmi, którzy mają wpływ na życie i zdrowie milionów ludzi na całym świecie – rozwijamy przełomowe terapie, które przesuwają granice nauki. Możesz zostać częścią AstraZeneca i pomóc nam zmieniać rzeczywistość na lepsze.

Rekrutacja na Program Stażowy 2021 rozpocznie się niebawem - Klknij tutaj aby przeczytać więcej o programie stażowym z 2020. 
 Biuro AstraZeneca w Warszawie