Dlaczego AstraZeneca?


W AstraZeneca, gdy widzimy szansę na zmianę, wykorzystujemy ją i urzeczywistniamy, ponieważ każda okazja, niezależnie od tego, jak mała jest, może być początkiem czegoś dużego. Dostarczanie leków zmieniających życie wymaga zaangażowania, odkrywania możliwości i rozpoznawania ich potencjału. Wyróżnia nas kreatywne podejście do nowych wyzwań. Przekonaj się, jak wygląda praca w organizacji, którą kształtują pracownicy.
Zainteresowany? Dołącz do nas i weź udział w fascynującej podróży.


Program stażowy w AstraZeneca


Program Returnship w AstraZeneca


Zostań częścią zespołu charakteryzującego się różnorodnością!

W AstraZeneca koncentrujemy się na zrównoważonych inicjatywach, które wykorzystują naszą wiedzę, umiejętności oraz zasoby efektywnie i z korzyścią dla otoczenia. Celujemy w budowanie zaufania poprzez demonstrowanie spójności, transparentności i równego traktowania we wszystkich obszarach naszej działalności, kierując się kulturą włączania i różnorodności w miejscu pracy.

Program Returship jest inicjatywą skierowaną do osób dojrzałych i posiadających doświadczenie zawodowe. Jego celem jest wsparcie utalentowanych osób, które miały przerwę w pracy zawodowej lub są zainteresowane zmianą swojej ścieżki kariery.   

Rusza druga edycja programu Returnship

Pierwsze ogłoszenia w ramach programu Returnship są już dostępne. W tym roku kandydaci będą mogli aplikować na oferty pracy w działach Global Clinical Solutions, Clinical Data Management, Global Financial Services.

Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z opisem stanowisk oraz wymaganiom stawianym kandydatom. Aplikacje można składać poprzez stronę careers.astrazeneca.com. Wszystkie ogłoszenia z tego programu powinny zawierać słowo „Returnship”

Nadesłane zgłoszenia zostaną przez nas zweryfikowane i ocenione na podstawie obiektywnych kryteriów. Następnie wybrani kandydaci otrzymają zaproszenie do bliższego przedstawienia się i zaprezentowania za pomocą HireVue – narzędzia umożliwiającego przesyłanie odpowiedzi na pytania rekrutacyjne w formie nagrań video. Ostatnim etapem procesu będzie zdalne spotkanie z zespołem rekrutującym, składającym się z przedstawicieli danego działu.

Zatrudnienie rozpocznie się zgodnie z zaplanowanymi rekrutacjami dla danego działu. Ze względów bezpieczeństwa szkolenia wstępne (onboarding) oraz świadczenie pracy odbywać się będą zdalnie.Program ambasadorski dla studentów

Klknij tutaj aby przeczytać więcej o programie stażowym z 2020. Biuro AstraZeneca w Warszawie