Czy jesteśmy świadkami kryzysu wiedzy? - zaproszenie do udziału w webinarium z laureatem Nagrody Nobla Aaronem Ciechanoverem

Z przyjemnością zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z laureatem Nagrody Nobla w dziedzinie chemii Aaronem Ciechanoverem: ‘Are we in the midst of a knowledge crisis? The role of science in society’, które odbędzie się 17 czerwca w godzinach 9:00 – 10.15 w języku angielskim.
Będziemy dyskutować o nauce i odpowiedzialności, jaka spoczywa na naukowcach w związku z współczesnymi wyzwaniami dzisiejszego świata.  Uczestnicy spotkania będą mieli okazję zadać pytania za pośrednictwem chatu. Wydarzenie organizowane jest we współpracy AstraZeneca oraz Nobel Media i odbywa się w ramach „Nobel Prize Inspiration Initiative”. Celem inicjatywy jest promowanie nauki oraz inspirowanie młodych ludzi do podjęcia lub kontynuowania kariery naukowej. Jest to znakomity przykład wsparcia polskiego ekosystemu innowacji przez AstraZeneca. Chcemy wspierać i rozwijać polskich naukowców i pomóc im zajmować się nauką w Polsce. Partnerami wydarzenia są Uniwersytet Jagielloński, Uniwersytet Warszawski oraz Warszawski Uniwersytet Medyczny. Gości spotkania powita Pani Premier Jadwiga Emilewicz oraz Prezes AstraZeneca Radu Rasinar.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy dokonać rejestracji:  http://bit.ly/2XOtDbv

 

Piotr Najbuk

Dyrektor ds. PR i Polityki Rządowej